Īsumā par mums

Kopš 2005. gada apgāds Antava izdod dažādas augstvērtīgas grāmatas. Izdevniecības veiksmes pamatā ir pieredze un cieša sadarbība ar autoriem un lasītājiem. 

vakabilde_ruks_gram

Kam viņi īsti kalpo,

kam ir pakļauti un kas viņus virza?

Lasiet jaunākajā Māra Ruka, Ph.D., grāmatā

25 GADI SEKTĀ

 

 

autora vietne

„Esam apolitiskas, respektablas, akadēmiskas organizācijas. Ar politiku nenodarbojamies, dziedam vien dziesmas,” tā viņi saka, un tas ir gluži tāpat, kā mafija apgalvotu, ka nodarbojas tikai ar reģionālas olīveļļas tirdzniecību vien.

Kāpēc politiķiem joprojām mūsu acu priekšā tik viegli izdodas graut Latvijas valsti un iedzīvotāju labklājību?

Māra Ruka, Ph.D., jaunākā grāmata „25 gadi sektā” atklāj rūpīgi slēptu patiesību par tiem, kuri māk izlikties un skaisti runāt, kam Latvija ir vien kā eksperiments ar cilvēku dzīvēm un izdzīvošanas ilgumu, par to, kā viņi to dara un kāpēc viņiem tas tik viegli izdodas. Un vēl par daudz ko citu.

Autora uzdrīkstēšanās ir apbrīnojama, jo viņam lika zvērēt par to visu klusēt, bet viņš drosmīgi un atklāti, balstoties uz savu unikālo pieredzi un arī vēstures materiāliem, sociāli atbildīgi to nu pastāsta mums visiem.​

Mūsdienu Eiropas valsts bankas prezidents ir vienā "mūža organizācijā" kopā ar šīs valsts lielāko slepkavu un viņa draugiem vēl pavisam nesenā vēsturē - kā tas iespējams?

Kam viņi visi kalpo, kam "svēti" zvēr sveču gaismā, kādus slepenus likumus ievēro un kā tik vienkārši spēj valdīt pār Latvijas cilvēku dzīvēm un prātiem?​​ Par to un vēl par ļoti daudz ko citu šajā grāmatā.


 

 

 

anselmgruenvaaks

Anselms Grīns

LAIMES VĒLĒJUMI

UZZINĀT VAIRĀK

a.mieze_gramatas_vaaks

Antra Mieze

IZSTĀSTI MAN TO BEZ BAILĒM

UZZINĀT VAIRĀK

brinumdaris_vaks

BRĪNUMDARIS

UZZINĀT VAIRĀK